Loga wybranych firm i marek  dla któych pracowalem    

Loga wszystkich marek, firm, instytucji, fundacji dla których pracowałem      

 
 

  Strony Internetowe  

Proponuję państwu stworzenie efektywnego i efektownego wizerunku internetowego, nowoczesnego i idealnie oddającego charakter i misję Państwa firmy.
Przez 8 lat stworzyłem dziesiątki stron www, zajmuje się nie tylko estetyczną ich formą, ale przede wszystkim tym co najważniejsze użytecznością i funkcjonalnością, tym co sprawia, że użytkownicy zostają na stronie i korzystają z oferowanych usług lub kupują produkty.
Mogę służyć Państwu swoja bogatą wiedzą i doświadczeniem, Oferuję:

 

  Animacje Flash  

Animacja Flash na stronie internetowej lub w prezentacji to niezwykle efektowny i ciekawy element urozmaicający oglądanie prezentowanych treści,

 

  Prezentacje Multimedialne  

Prezentacja multimedialna to napewno niezwykle ciekawa forma prezentowania firmy, produktów lub tematów na konferencjach czy wystawach.
Oferuję różne formy wyświetlania prezentacji, automatyczną, w formie filmu lub w pełni interaktywną pozwalającą użytkownikowi samemu  wybrać interesujacy fragment.
Stworzenie unikatowego produktu doskonale oddającego charakter i klimat każdego tematu jest tym co wychodzi mi najlepiej, oferuję m.in.:
 

  Projektowanie Graficzne  

Identyfikacja wizualna to niezbędny element wizerunku każdej firmy, a materiały reklamowe, ulotki, katalogi czy foldery są  jego uzupełnieniem.
Gwarantuje Państwu zawsze kreatywne i indywidualne podejście do każdego tematu, świeże i ciekawe projekty: 

 

  Marketing On-Line  

Marketing on-line to nic innego jak wizerunek w Internecie, to jak użytkownicy odbierają Państwa firmę lub produkty, które oferujecie. 
Zajmuję się  kompleksowymi  działaniami  reklamowo- promocyjnymi w celu zbudowania pozytywnego wizerunku i wiekszej rozpoznawalności marki.
Oferuję nie tylko pozycjonowanie, ale kompleksowe analizy użyteczności i funkcjonalności strony czy sklepu internetowego, powiem co można i jak można poprawić by większy % użytkowników korzystał z usług i kupował produkty.

 

  Marketing  

Każda nawet najmniejsza firma dzięki profesjonalnym działaniom marketingowym może się lepiej i szybciej rozwijać, różne analizy i generowane raporty pozwolą Państwu na poprawę jakości działania firmy.
Działania, promocyjne i reklamowe nie tylko zwiększa liczbę klientów, ale też pozytywnie wpłyną na wizerunek firmy, i jej rozpoznawalność.  

 
 • analizy aktualnych działań marketingowych
 • analizy swot, raporty,
 • planowanie budżetu reklamowego
 • wybór odpowiednich mediów reklamowych i opracowywanie media planów
 • ocena efektywności działań reklamowych
 • znajomość technik i narzędzi marketingowych

  Filmowanie HD / Sesje zdjęciowe          

Oferuję szeroki zakres usług fotograficznych, takich jak sesje produktowe i  reklamowe, czy fotoreportaże, a najnowszy cyfrowy sprzęt video pozwala mi na tworzenie materiałów i sekwencji filmowych najwyższej jakości HD.

Zajmuję się  również montażem  materiałów filmowych, ich obróbka, opracowaniem dźwiękowym materiału filmowego, nagrania lektorskie, oraz cyfrową obróbką i korekcją zdjęć.

 
 
 

 

 Dlaczego ja ?

 • od przeszło 8 lat profesjonalnie zajmuje się  projektowaniem grafiki reklamowej, animacją, tworzeniem i dbaniem o wizerunek firm oraz zarządzaniem projektami wymagającymi pracy wielu specjalistów.
   
 • zawsze każdego klienta traktuję indywidualnie, oferując jak najszerszy zakres wysokiej jakości usług po rozsądnych cenach.
   
 • realizuje zlecenia kompleksowo, współpracuje  ze sprawdzonymi programistami, tłumaczami, i innymi specjalistami
   
 • jestem kreatywny, posiadam bogatą wiedze i doświadczenie w grafice, animacji, marketingu on-line, usability, zarządzania projektami
   
 • potrafię stworzyć unikalny charakter realizowanego tematu  lub dopasować się do już wypracowanego wizerunku, kontynuując go i rozwijając
 
 
 

Dział w budowie 
 
 

Animacja Flash, Video Flash, Prezentacja Multimedialna, Projektowanie Graficzne
(c) Walek.pl 2009  | Wszytkie prawa zastrzeżone przez Krzysztofa Walenciaka

Projektowanie graficzne-Krzysztof Walenciak oferuję Państwu animacja flash, prezentacja multimedialna oraz projektowanie graficzne. Dzięki najlepszom technikom oraz 8 letniemu doświadczeniu w tworzeniu:animacja flash oraz prezentacja multimedialna,jestem Państwu w stanie zaoferować usługi najwyższej jakości.
Oferuję Państwu również nowoczesne projektowanie graficzne,dzięki odpowiedniemu wizerunkowi Waszej firmy będą w stanie Państwo przyciągnąć nawet najbardziej wymagających klientów.
Zapraszam do współpracy nietuzinkowa przentacja multmedialna oraz projektowanie graficzne dostarczy Twojej firmie odpowiedniej reklamy oraz prestiżu